BiTiS d.o.o.
Lepovče 23
1310 Ribnica

info@bitis.si

(01) 836 97 91

(01) 836 97 90

7.30-15.30

TRR: SI 56 02321-0089593715
Matična številka: 1534351
ID za DDV: SI 17633010
Leto ustanovitve: 2000

Lastništvo: zasebni kapital
Direktor podjetja: Beno Bolha
Št.vložka: 1/33283/00
Osnovni kapital: 17.384,00 €

Podjetje BiTiS d.o.o. je mikro podjetje, ki deluje na področju informacijske tehnologije in računalništva in je bilo ustanovljeno leta 2000.

V podjetju vam nudimo rešitve na področju informacijske tehnologije, ki so prijazne do uporabnikov ter storitve na področju računalništva (prodaja računalniška in strojne oprem ter svetovanju na IT področju).

Z dolgoletnim delovanjem smo pridobili precej izkušenj. Precej vlagamo tudi v znanje, saj se naši sodelavci redno izobražujejo.

Razvoj novih produktov pogosto izvajamo skupaj s partnerji. To zagotavlja dobre produkte, ki so preverjeni v praksi

Vodstvo

Svetovanje strankam


Beno Bolha
direktor podjetja
beno@bitis.si


Brigita Bolha
Svetovanje uporabnikom
brigita@bitis.si

Nina Košir
tajništvo
nina@bitis.si

Servis

Podpora podjetjem in zasebnim uporabnikov, nastavitve omrežji, upravljanje omrežji ter serverskih sistemov, popravila računalnikov ter ostale pametne opreme.


Tone Škulj
Vodja servisa
tone@bitis.si


Marcel Kebe
servis in podpora
marcel@bitis.si

Jan Levec
servis in podpora
jan@bitis.si


Boštjan Dejak
servis in podpora
bostjan@bitis.si

Razvoj

Razvoj aplikacij skupine Galaxy, kamor sodijo namizne aplikacije za celovito vodenje podjetja ter spletnih aplikaciji, ki služijo kot podporne aplikacije osnovnemu modelu Galaxy, ali pa kot samostojne aplikacije.


Jože Košir
razvoj in podpora
joze@bitis.si


Jernej Dolšak
razvoj in podpora
jernej@bitis.si


Matej Adamič
razvoj in podpora
matej@bitis.si

YaskawaLogo  RikoKorLogo  RikoEkosLogo  DafinLogo  JLesLogo  ViborLogo  RotisLogo